Kurtköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56 ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Kurtköy Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Pendik Kurtköy Arçelik Servisi Telefon 0216 471 59 56

Pendik Kurtköy Arçelik Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi


Pendik ilçemizde toplu konut ve nüfus yoğunluğu açısından oldukça ileri noktada olan Kurtköy semti Arçelik beyaz eşya klima ve kombi servisi açısından artık yepyeni bir hizmet anlayışı olan firmaya sahip.


Çamaşır makineleri gündelik yaşamlarımızın en büyük yardımcı teknolojik cihazlarından biridir. Günümüzde oluşan teknolojik ve teknik birikimlerin, yeniden ele alınması sonucunda amacına uygun olarak yeniden düzenlenen özelliklerle geliştirilmiş çamaşır makineleri, aslında teknoloji ve teknik alanında oluşan tüm gelişmelerin, gündelik yaşamlarımızdaki yaşam standartlarını değiştiren örneklerinden biridir. Yoğun olarak ve sıklıkla kullandığımız çamaşır makineleri, yaşamlarımızda oluşturduğu alışkanlıkla, ne denli önemli araçlar olduğu çoğu kez gözden kaçan ürünlerdir.  Bununla birlikte sürekli daha teknik ve daha teknolojik özelliklere sahip, daha yüksek verim elde edilebilen yeni nesil cihazların sahip olduğu özellikler, belirli kullanım ve kurulum koşullarına da uyulmasını zorunlu kılar. Her biri birbirinden faydalı ve aynı zamanda gelişmiş özellikler sayesinde, çamaşır makineleri komplike bir ürün olarak tüketiciye sunulur. Yanlış kurulum ve kullanım koşulları ise, bu özelliklerin herhangi birinin veya birkaçının birden sorun oluşturmasına ve devamında teknik veya teknolojik sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bununla birlikte, sıcak su kullanan, belirli bir vibrasyon ve ısınma özelliğine sahip, elektrik ile suyu aynı ortamda değerlendiren çamaşır makineleri, yanlış kurulum ve kullanım koşulları nedeniyle, elektrik çarpması, yüksek ısı veya sıcak suya maruz kalma, yangın riski gibi çeşitli risklerinde ortaya çıkmasına sebep olunabilir. Kurtköy Arçelik Servisi, uzun yıllardır markanın teknik servis ve bakım hizmetlerini başarıyla sunan ve bu uzun yıllar boyunca karşılaştığı sorunların çok yüksek bir oranla kullanıcı hataları ile kullanım koşullarının yanlışlıklarından kaynaklandığı belirlemiştir.
Kullanıma paralel olarak ortaya çıkabilecek her türlü sorunla ilgili yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları, bu sorunların asgariye indirilmesi ve tümünün önüne geçilebilmesi amacıyla yeni tekniklerin geliştirilmesine neden olmakla birlikte, yine de kullanıcı hatalarından kaynaklı olarak birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Çamaşır makinelerinizle birlikte verilen kullanım kılavuzu içerisinde yer alan, kurulum, kullanım, temizleme koşulları, kılavuzda yazdığı şekliyle uygulanmalıdır. Kullanma kılavuzunda belirtilen tüm maddeler, cihazınızın sağlıklı ve verimli bir şekilde amacına uygun olarak uzun bir kullanım ömrü boyunca hizmet vermesini sağlamak amacındadır. Kullanma kılavuzunda belirtilen maddelere uymayan konumlandırma, temizleme ve kullanım koşulları ise, hem cihazınızın verimli çalışmasının önüne geçer ve hem de çeşitli risklerinde ortaya çıkmasına neden olabilir. Çamaşır makinenizin kurulum koşulları, yanlış kullanma ve temizlemeden kaynaklanan çeşitli aşınma ve bozulmaların oluştuğundan şüpheleniyorsanız, en kısa süreler içerisinde 0216 471 59 56 numarasını arayarak Kurtköy Arçelik Servisi teknik servis personellerinden yardım talebinde bulunmanızı öneririz.

Pendik Kurtköy Arçelik Servisi, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak, uzun çalışma yılları boyunca edindiği deneyim ve birikimlerden yola çıkarak oluşturduğu, özel hizmet yaklaşımıyla, Arçelik markasına sahip tüm beyaz eşya ürünlerinde oluşan tüm sorunlara yerinde ve nitelikli hizmeti en süratli şekilde sunabilecek şekilde özel olarak yapılanmıştır. Tüm hizmetlerimizi her gün ve her saat olmak üzere tarafımıza çağrı merkezimiz aracılığıyla iletebilirsiniz. 

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama