Adalar Altus Servisi 0216 471 59 56 ~ Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Servisi

Adalar Altus Servisi 0216 471 59 56

Adalar Altus Servisi

Adalar Altus Servisi 0216 471 59 56

İstanbul’da Adalar’da hizmet veren Adalar Altus Servis bir beyaz eşya teknik servisidir. Beyaz eşyalardaki her çeşit arıza, bakım, parça değişimi için ilk akla gelen bu teknik servisin personelleri gerekli eğitimlerden geçmiş profesyonel ve güler yüzlü kişilerdir. Bu nedenle tereddüt etmeden güvenilebilir ve beyaz eşyalar rahatlıkla emanet edilebilir. Adalar Altus Servis’in ilk prensibi olan müşteri memnuniyeti her türlü koşulda sağlanır. Müşterilerin bütçesini zorlamamak adına da fiyatlar daima makul seviyededir.

Adalar Altus Servis Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Adalar Altus Servis, Altus bünyesindeki her beyaz eşyaya, elektrikli ev aletine ve kişisel bakım aletlerine bakmaktadır. Ürün ayrımı asla yapılmaksızın tüm ürünler tamir edilmektedir.

Özel Altus Servis Tercihi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknik servis seçimi oldukça önemli bir unsurdur ve kalitesiz teknik servisler kullanıcılara fayda yerine zarar sağlar. Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına teknik servi seçerken güvenilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Teknik servisin ekibinin eğitimli olması da artı bir etkendir.

Adalar Altus Servis Hizmet Süreçleri Nasıldır?

Adalar Altus Servis, istenilen her zaman aranarak randevu alınabilir. Randevu sonrası eve gelen servis arızalı makineyi inceleyerek tamir eder. Eğer arıza evde çözülemeyecek kadar ciddiyse makine alınarak servisin atölyesinde tamir edilebilir.

Adalar Altus Servis Telefon Bilgileri

Adalar Altus Servis 7/24 hizmet veren bir teknik servistir. İstenilen her an aranarak randevu oluşturulabilir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Özel Arama